-50%
Zľava

TROJITÉ LED ZADNÉ SVETLO REDLINE

 

Ponúka brzdnú silu trikrát silnejšiu ako štandardná jednoduchá svetelná lišta, pretože ide o trojitú svetelnú lištu LED, vďaka ktorej je svetlo jasnejšie a ostrejšie. Osvetlenie batožinového priestoru sa synchronizuje so svetlom vozidla, čo vám umožňuje používať (brzdové / smerové svetlá / režim spiatočky) na svetelnej lište.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

BEZPEČNÉ POUŽITIE

Pokiaľ ide o bezpečnosť, tá je samozrejme prioritou, preto neoslepí vodičov za vami, najmä v noci. Svetelná lišta zadných dverí je 48-palcová svetelná lišta, ktorá slúži na vylepšenie vzhľadu vášho pickupu a robí ho jedinečnejším a atraktívnejším s úžasným displejom svetla.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Inštalácia je jednoduchšia, ako si myslíte! Je to jednoduché ako odlepiť lepidlo späť a umiestniť ho na dvere batožinového priestoru. Akonáhle ho umiestnite na miesto, jednoducho pripojte štvorvodičovú zástrčku k adaptéru prívesu a máte hotovo.

LEPŠIE VIDENIE

To je dôvod, prečo si musíte kúpiť svetlo batožinového priestoru, pretože tónované okná sťažujú videnie, keď ste v reverznom režime, najmä v noci, vďaka čomu je náš produkt lepšie viditeľný. To isté platí aj pre zadnú kameru.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.