-50%
Zľava

4D perá na obočie

Máte problém s každodenným vyplnením a tvarovaním svojho obočia?

Chcete OKAMŽITE nafúknuté obočie s realistickými prameňmi vlasov? BEZ BOLESTI A NEPORIADKU!

4D autentické vlasové obočie s jedno-krokovou aplikáciou vytvorí plné & realistické obočie, ktoré vydrží niekoľko dní, podobne ako polotrvalé tetovanie.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Zrušiť výber
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

Okamžité zlepšenie vášho vzhľadu!

Vhodné pre osoby s ľahkým alebo riedkym obočím, či vypadávajúcim obočím spôsobeným vekom, alebo lekárskymi dôvodmi (napr. chemoterapia), alebo len pre rýchle zlepšenie vášho vzhľadu bez záväzkov s implantáciou obočia, napr. metódou microbladingu.

Plné a prirodzené obočie!

Toto lepiace obočie okamžite transformuje váš image vďaka plnému a prirodzenému obočiu. Perfektné obočie už za pár SEKÚND!

DLHO TRVAJÚCI EFEKT!

Vytvorené s vode odolnými pigmentami, toto 4D obočie vydrží až 7 dní.

PRE MNOHO TVAROV A VZHĽADOV!

Či sa vám páči ostrý oblúk, jemná krivka alebo niečo rovnejšie, v našej ponuke nájdete všetky druhy obočia, ktoré bude ladiť s tvarom vašej tváre.

RÝCHLA A JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA

Zabudnite na náročné lepenie s lepidlami, atramentom, či púdrom po celej tvári. Stačí pár kvapiek vody a odlepiť – HOTOVO!

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.