-48%
Zľava

4d tvarujúce vysoko elastické pančuchy rovného strihu

Spevnite a vytvarujte svoje nohy zatiaľ čo zapôsobíte sýtymi holografickými detailmi s vysoko elastickými pančuchami rovného strihu. Zaručene sa za vami budú otáčať hlavy zatiaľ čo vy si budete vychutnávať ultra mäkký maximálny komfort!

Cena: 39,99 Akciová cena: 20,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
LGS - 2nd - 30% OFF 2 - 10 14,99 as price per unit
Množstvo:
1x 20,99€/kus
-0%
2x 14,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

Spevnite a vytvarujte svoje nohy zatiaľ čo zapôsobíte sýtymi holografickými detailmi s vysoko elastickými pančuchami rovného strihu.

Zaručene sa za vami budú otáčať hlavy zatiaľ čo vy si budete vychutnávať ultra mäkký maximálny komfort!

 

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.