-50%
Zľava

Nepriepustný tesniaci sprej

Nepropustný tesniaci sprej je INOVATÍVNY SPREJ, ktorý EFEKTÍVNE TESNÍ a OPRAVUJE rozbité povrchy. Jedná sa o VODNÝ TESNIACI PROSTRIEDOK, KTORÝ JE NÁTEROVÝ a dá sa POUŽIŤ NA VODEODOLNOSŤ VEĽKEJ ODRODY POVRCHOV.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
ALSS - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

ĽAHKO A RÝCHLO

Sprej má silné adhezívne pôsobenie, ktoré sa dá ľahko a rýchlo spojiť s väčšinou povrchov, ktoré sú naň vystavené, a môže byť obzvlášť užitočný tam, kde je potrebná ochrana.

ŠIROKÉ POUŽITIE

Je vhodný na utesnenie spojov, medzier a netesností a je možné ho použiť na všetky stavebné materiály. Môže sa nanášať na lakované a nenatierané povrchy.

NETOXICKÝ

Je šetrný voči životnému prostrediu. Bez zápachu. Je bezpečný a netoxický.

DLHOTRVAJÚCI

Môže byť aplikovaný a okamžite poskytne potrebný druh ochrany. Je dlhotrvajúci a trvalý.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.

Pokyny zobrazíte alebo stiahnete pomocou odkazu nižšie:

Stiahnuť