-50%
Zľava

ANTIFOULINGOVÁ MASKOVACIA FÓLIA

 

Udržujte svoje projekty úplne bezprašné!

Máte ťažkosti s udržiavaním nepríjemného prachu z práce? Antifoulingová maskovacia fólia je odpoveďou na vaše problémy! Táto silná a odolná fólia poskytuje celkové ochranné krytie pred prachom, vodou, poškriabaním, farbou a inými nebezpečenstvami. Použite ho na najrôznejšie práce a projekty, ako sú automobilové práce, poťahy nábytku, masky v spreji a ďalšie. Na jeho zaistenie používa silné samolepiace lepidlo a odlepuje sa bez zanechania zvyškov alebo poškodenia. Dodáva sa v rôznych veľkostiach, aby vyhovel všetkým vašim potrebám.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

OCHRANNÉ KRYTIE

Odolná fólia, ktorá poskytuje ochranné pokrytie pred prachom, vodou, poškriabaním, farbou a inými nebezpečenstvami. Trvanlivo vyrobená z vysoko kvalitného ekologického polyetylénu.

SILNÁ PRIĽNAVOSŤ

Na silné prilepenie na akýkoľvek povrch používa silné samolepiace lepidlo. Odlupuje sa bez zanechania zvyškov alebo poškodenia.

PRIESVITNÁ

Umožňuje ľahko identifikovať, čo je vo vnútri. Môže byť popísané ceruzkou, perom alebo fixkou.

ŠIROKO POUŽITEĽNÉ

Použite ho na automobilové práce, pokrytie vybavenia a nábytku, striekaciu masku a ďalšie.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.