-50%
Zľava

ANTIKOLÍZNE BEZPASTÉ LIŠTY NA DVERE AUT

 

Univerzálny pre všetky funkcie automobilov. Ľahko sa strihá a nanáša a ponúka maximálnu ochranu hrán dverí. Chráni lak pozdĺž hrany dverí, pomáha predchádzať trieskam, nárazom, poškriabaniu atď. Môže sa použiť na zakrytie existujúcich škôd. Počas štyroch ročných období neklesne a môžete ho recyklovať a znova a znova použiť.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
door-protector - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

VYNIKAJÚCE TESNENIE

Vynikajúce utesnenie, vodotesnosť a potlačenie hluku. Účinne chráni okraj dverí vášho auta pred poškriabaním. Tiež veľmi zdvojený dizajn slotu pre kartu a ľahká inštalácia bez lepidla.

FLEXIBILNÝ

Flexibilná obruba okraja tvaru U sa hodí pre väčšinu automobilov. Vyrobené z odolného a pružného PVC materiálu.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.