-50%
Zľava

ANTIOXIDAČNÁ ŠPERKOVNICA

 

Ukladajte a vystavujte cenené položky štýlovo!

Udržujte alebo sa pochváľte svojimi cennými šperkami a vzácnymi predmetmi s touto antioxidačnou šperkovnicou Time Clip! Vďaka ľahko otvárateľnému rámu a vysoko elastickej ochrannej fólii môžete svoje veci ľahko vložiť a chrániť pred oxidáciou a prachom. Tento špeciálny úložný box organizuje váš drahocenný majetok bez toho, aby spôsoboval uzly alebo poškodenia. Je opakovane použiteľný, vodotesný a má vynikajúci dizajn. Je to jedinečný dekoratívny kúsok pre každého!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
time-clip - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

ANTIOXIDAČNÝ ÚLOŽNÝ BOX

Bezpečné ukladanie a zobrazovanie vašich cenných vecí medzi rámom a čírym, elastickým filmom. Chráni veci pred prachom a vlhkosťou. Vyrobené z odolného ABS a pružného číreho filmu. Odolné a dlhotrvajúce.

DOBRÝ ORGANIZÁTOR

Dodáva sa v ľahko zaskakovateľnom ráme. Jeho číra membrána bezpečne stláča predmet medzi nimi. Noste, vystavte alebo viste kdekoľvek. Vodeodolný a zabraňuje zauzleniu šperkov. Roztiahnuteľná fólia, ktorá obnoví svoj tvar pomocou sušiča vlasov.

RÔZNE VEĽKOSTI

K dispozícii v štvorcových, obdĺžnikových a kruhových tvaroch a veľkostiach pre všetky druhy predmetov, ktoré chcete uložiť. Zahŕňa podstavec na vystavenie.

ŠIROKÁ ŠKÁLA POLOŽIEK

Skvelé pre šperky, zbierkové predmety, pamätné predmety, mini hračky, medaily, mince, mušle a mnoho ďalších.

 

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.