-50%
Zľava

BEZDRÔTOVÉ ELEKTRICKÉ GRAVÍROVACIE PERO

 

Gravírujte takmer čokoľvek, čo si dokážete predstaviť, na takmer akýkoľvek typ povrchu!

Pomocou elektrického čarovného pera Personalizer môžete svoje cennosti trvalo označovať a chrániť. Bezpečné a jednoduché použitie. Prispôsobte si svoje spomienky, elektrické magické pero Personalizer je lacnou alternatívou nákladných gravírovacích služieb!

Vyžaduje 2x alkalické batérie AA (NIE sú súčasťou balenia).

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
engrave-pen - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Funguje to ako pero. Držte elektrické kúzelné pero Personalizer ako ceruzku, palcom cez ovládacie tlačidlo. Palcom stlačte ovládacie tlačidlo. Miernym tlakom pritlačte nástroj dole na povrch, ktorý chcete vyryť. Ak chcete ho vypnúť, jednoducho uvoľnite tlak palcom z ovládacieho tlačidla.

RÔZNE SPÔSOBY VYUŽITIA

Funguje na: kov, oceľ, drevo, kožu, šperky, počítače, sklo, plasty a ďalšie … Ozdobte darčeky alebo trofeje večnými správami. Prispôsobte si svoje športové vybavenie, detské hračky, náradie atď.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.