-50%
Zľava

BEZDRÔTOVÉ PRENOSNÉ ELEKTRICKÉ VZDUCHOVÉ ČERPADLO

 

Udržujte tlak v pneumatikách tam, kde potreba, a ušetrite prostriedky na výdavkoch na benzín!

Aj tie najkvalitnejšie pneumatiky môžu časom stratiť vzduch, pretože zmena teplôt spôsobuje zmeny tlaku vzduchu v pneumatikách. Nenechajte sa preto chytiť bytom. S týmto čerpadlom na palube môžete kedykoľvek ľahko doplniť svoje pneumatiky kdekoľvek. Mikropočítač odvádza skvelú prácu aj v oblasti správy napájania. Spotreba energie v pohotovostnom režime je menej ako 1 mA, takže zariadenie mohlo po plnom nabití zostať nečinné celý rok bez toho, aby bolo nadmerne vybité.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Čerpadlo má iba 4 dotykové tlačidlá, jedno tlačidlo napájania, jedno tlačidlo Štart / Pauza a dvojicu klávesov +/- na nastavenie hodnôt tlaku. Je to také jednoduché, že na jeho obsluhu nebudete potrebovať ani príručku.

MALÝ, ALE VÝKONNÝ

To, že je čerpadlo malé a chladné, ešte neznamená, že musí robiť kompromisy vo výkone. Využívame špičkový vysoko intenzívny feromagnetický motor 380, ktorý je malý, ale rýchly v prevádzke, 30 000 ot./min a veľký výkon, konkrétne 56 W. Celý systém produkuje krútiaci moment 18 kg, čo umožňuje produkovať tlak vzduchu 12 bar / 1,2 MPa / 174 psi a pumpovať 10 až 17 litrov vzduchu za minútu.

UNIVERZÁLNY A ODOLNÝ

Môže nafúknuť takmer všetko! Od nafukovacích plavákov pri bazéne a basketbalových loptičiek až po pneumatiky pre motorky alebo autá. Využíva vysoko kvalitnú lítium-železnatú fosfátovú batériu, ktorá funguje dobre pri teplotách od -20 ° C a 75 ° C / -4 ° C a 167 ° C, je výrazne menej náchylná na samovznietenie a výbuch ako iné typy batérií, má životnosť až 7 rokov a je šetrný k životnému prostrediu, pretože neobsahuje žiadne ťažké kovy, vzácne kovy ani toxíny.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.