-50%
Zľava

BEZPEČNOSTNÉ SPÄTNÉ ZRKADLO NA ZÁPÄSTÍ BICYKLA

 

Ideálne riešenie na zaistenie bezpečnosti v akomkoľvek type premávky alebo udalosti na akomkoľvek type cesty!

Toto pohodlné, širokouhlé spätné zrkadlo na zápästie vás nielen ochráni, pretože pomáha predchádzať nehodám, ale aj mimoriadne pohodlne sa používa! Používate pri jazde svoje slúchadlá, ak je to tak, umožní vám to kompenzovať stratu sluchu pomocou dodatočného vizuálneho vedomia. Pri spoločnej jazde je ľahké vidieť ľudí za vami bez toho, aby ste sa museli neustále obzerať dozadu.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Jednoducho nasuňte zrkadlo na zápästie, sklopte ho dozadu a pripevnite suchý zips do požadovanej polohy, to je všetko, čo musíte urobiť pre väčšiu bezpečnosť!

POHODLNÉ

Vďaka použitej mäkkej, priedušnej a odolnej látke vám poskytne dlhotrvajúci komfort, od tých dlhých záťahov až po rýchlu jazdu. Prispôsobuje sa použitiu v akejkoľvek konfigurácii riadidiel, či už používate vertikálne alebo horizontálne gripy.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.