-50%
Zľava

BEZPEČNOSTNÝ KRYT DVERÍ

 

Nechcete, aby váš pes prišiel do hocijakej miestnosti vášho domu?

Táto bezpečnostná brána je najjednoduchší a najpohodlnejší spôsob, ako zabrániť vášmu psíkovi voľne sa túlať po dome. Je ideálny pre dvere, medzi steny alebo schodiská a v prípade potreby sa dá ľahko premiestniť z jedného miesta na druhé.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

KVALITNÝ MATERIÁL

Magic Pet Gate je vyrobená z tvrdej, čiastočne priehľadnej sklenenej tkaniny tkanej tak, aby odolala týraniu domácich miláčikov a ktorá je navrhnutá tak, aby vydržala pazúry domácich miláčikov.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Na inštaláciu nie sú potrebné žiadne nástroje. Je ľahký a prenosný. Je potrebné iba nalepiť háčiky na obidve strany dverí.

ŠIROKO POUŽÍVANÝ

Je ideálny pre dvere, medzi steny alebo schodiská, zvnútra aj zvonku.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.