-50%
Zľava

BEZPEČNOSTNÝ PREDLŽOVACÍ PÁS AUTOMOBILU

 

Univerzálne predlžovače bezpečnostných pásov pre automobily sú navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečnosť, keď pôvodný bezpečnostný pás vozidla nie je dostatočne dlhý. Je ideálny na použitie pre podsedáky, deti, tehotné ženy, obéznych ľudí atď.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

ŠKÁLOVATEĽNÝ DIZAJN

Predlžovací pás je navrhnutý tak, aby poskytoval bezpečnosť, keď pôvodný pás vozidla nie je dostatočne dlhý. Je ideálny na použitie pre tučných ľudí, tehotné ženy, hasičov a servisný personál vybavený pásom s ťažkou technikou.

POHODLNÝ ZÁŽITOK

Tento predlžovač pásu eliminuje nepríjemné pocity na krku a hrudníku a robí vašu cestu pohodlnejšou. Jednoduchým kliknutím do pásu pridáte k existujúcemu systému pásov asi 9 palcov, čo je veľmi jednoduché.

KVALITNÝ MATERIÁL

Kvalitná nehrdzavejúca oceľ a plast. Prísne šité. Tento odolný nástavec, vyrobený z polyesterovej tkaniny, sa nedá ľahko zlomiť, starostlivé šitie, lepšia flexibilita, pevný pás s vysokým výkonom a pevnosťou v ťahu.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.