-50%
Zľava

BEZSTOPOVÁ UMÝVATEĽNÁ LEPIACA MAGICKÁ NANOPÁSKA

 

Už nikdy nerobte diery na svojich stenách!

Toto NIE je vaša bežná obojstranná páska. Toto je pravdepodobne JEDINÁ PÁSKA, ktorú kedy budete potrebovať vďaka svojej vynikajúcej priľnavosti a vynikajúcej vodeodolnosti! Ušetrí vám veľa času. Nano Magic Tape využíva nanotechnológie, ktoré sa dajú každodenne používať. Je spoľahlivejší ako tradičná páska alebo akýkoľvek lepiaci materiál, ktorý bežne používame na pripevnenie vecí na stenu alebo nalepenie na podlahu. Okrem toho je možné pásku Nano Magic Tape prať, aby sa dala opakovane použiť.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

BEZSTOPOVÁ A ODNÍMATEĽNÁ

Obojstranne lepiace pásky, ktoré sa dajú ľahko odlepiť od steny bez akýchkoľvek zvyškov alebo poškodení, nezanechávajú na stene ani na povrchu žiadne stopy. Netoxická a ekologická obojstranná lepiaca páska by bola určite vašim šetričom steny a pomocníkom v kuchyni.

UMYVATEĽNÁ A RECYKLOVATEĽNÁ

Ak sa zašpiní, nemusíte to vzdávať. Túto umývateľnú priehľadnú pásku umyte, osušte ju, aby sa obnovila jej lepivosť, a potom ju znova použite. Opätovne použiteľné asi 600-krát.

MULTIFUNKČNÁ

Táto páska udrží na hladkých povrchoch predmety do hmotnosti 1 kg (2,2 libry). Táto páska s dvojitou stranou NANO sa môže široko používať v domácnostiach, kanceláriách, automobiloch, šatníkoch, kúpeľniach atď. Môžete ho použiť na opravu alebo prilepenie mnohých vecí, ako sú napríklad držiak do auta, plagát, rám na obrázok, držiak na pero, samolepka na stenu, háčik, malé náradie, lepiace podložky, puzdrá na telefón, nášivky, ozdoby atď.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.