-50%
Zľava

BIOPLASTICKÁ TVAROVATEĽNÁ PENOVÁ KARTA

 

Najuniverzálnejší nástroj na vytváranie a opravu vecí!

Potrebujete niečo na rýchlu a ľahkú opravu? Potom je táto plastová lisovateľná tvarová karta to, čo potrebujete! Je navrhnutý tak, aby zmäkol v horúcej vode a stane sa dostatočne tvarovateľným na to, aby sa dal formovať do ľubovoľného tvaru. Táto karta formulára je praktická, odolná, ľahko použiteľná a je dokonalým riešením pre všetky druhy domácich prác a opráv. Je vyrobený z netoxických materiálov, je bezproblémový a má dlhú životnosť. Perfektné pre všetky vaše potreby doma!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

TVAROVATEĽNÁ KARTA

Zmäknite v horúcej vode a tvarujte ich do formy. Vyrobené z vysoko kvalitného a netoxického bioplastu, ktorý je bezpečný na použitie a je opakovane použiteľný.

PÉVNE A FLEXIBILNÉ

Materiál na báze škrobu ho umožňuje priľnúť na akýkoľvek povrch. Najlepšie sa používa na upevnenie predmetov. Silný na opravy veľkých aj malých predmetov. Ľahko ho vyrežte a vytvarujte do ľubovoľného tvaru.

PRENOSNÉ

Malé rozmery uľahčujú uchovávanie v peňaženke a vojde sa do šálky. Okamžite opravte alebo urobte akékoľvek poškodené položky.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.