-50%
Zľava

BLUETOOTH HUDOBNÝ PRIJÍMAČ

 

Moderná aktualizácia pre tradičné stereofónne a zvukové systémy!

Použite svoj telefón a ďalšie hračky alebo počúvajte hudbu vo vozidle bez problémov s káblami pomocou tohto šikovného hudobného prijímača Bluetooth do auta! Je navrhnutý tak, aby zmenil tradičné autorádio a audio systémy tým, že vám umožní pripojiť sa prostredníctvom svojej modernej technológie bluetooth, aby vám pri používaní telefónu v aute poskytoval pohodlie a bezpečie bez použitia rúk. Tento prijímač Bluetooth sa ľahko spája s mnohými druhmi pomôcok a dodáva sa so zabudovaným mikrofónom HD, ktorý využíva technológiu potlačenia hluku.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

FUNKČNÝ BLUETOOTH PRIJÍMAČ

Navrhnutý na transformáciu tradičných autorádií a domácich zvukových systémov na systémy podporujúce Bluetooth. Prichádza s funkciou zabudovaného mikrofónu, ktorá využíva technológiu potlačenia hluku.

ĽAHKO SA PÁRUJE

Ľahko sa spárujú so všetkými druhmi pomôcok, ako sú telefóny, notebooky, prehrávače MP3 a tablety, bez problémov s káblami.

UNIVERZÁLNE POUŽITIE

Jednoduché bezdrôtové pripojenie k existujúcim zvukovým zariadeniam a kompatibilné s akýmkoľvek stereofónnym linkovým vstupom. Malá a kompaktná veľkosť umožňuje ľahké prenášanie a použitie kdekoľvek.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.