-50%
Zľava

BOČNÝ DRŽIAK TELEFÓNU

 

Maximalizujte svoju produktivitu ako nikdy predtým!

Pracujte ako profesionál a zvýšte svoje schopnosti multitaskingu s týmto držiakom telefónu Side Mount! Je vybavený silným magnetickým bočným držiakom skonštruovaným tak, aby držal vaše zariadenia pevne na bočnej strane monitora, aby ste pri práci rozšírili obrazovku. Tento bočný držiak je odolný, ľahký, skladací a je vhodný pre všetky modely a značky smartfónov. Silno sa pripevní na bočnú stranu vášho monitora bez toho, aby prekážal obrazovke, takže môžete zlepšiť efektivitu práce tým, že vám umožní skontrolovať telefón bez toho, aby ste ho držali.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

MAGNETICKÝ DRŽIAK TELEFÓNU

Môže sa pochváliť magnetickou sponou na bočné upevnenie, ktorá drží váš telefón pevne na displeji počítača, čo vám umožní vychutnať si dvojitú obrazovku.

POCIT VIACERÝCH MONITOROV

Upevnite svoje zariadenia na prenosný počítač, aby ste dosiahli zážitok z viacerých displejov, rozšírili obrazovku a zvýšili tak produktivitu a multitasking.

ODOLNÝ

Valcový magnetický dizajn absorbuje váš mobilný telefón vedľa displeja počítača. Na magnetický povrch je pripevnená ochranná špongia, ktorá chráni vaše zariadenie. Nastaviteľný držiak obrazovky, ktorý poskytuje pohodlný uhol vhodný pre vás, pre optimálny zážitok zo sledovania.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.