-50%
Zľava

ČAROVNÉ TRIO ŠKRABIEK

 

Ošúpte syr, ovocie, zeleninu behom niekoľkých sekúnd s ostrou čepeľou z nehrdzavejúcej ocele!

Bez ohľadu na úlohu pri lúpaní, táto súprava škrabiek zvládne hrbole a krivky ľahko a bez upchatia alebo straty hrany. Dodáva sa s 3 škrabkami s rôznymi čepeľami.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

MULTIFUNKČNÉ

Štandardná škrabka: užitočné na lúpanie zeleniny a ovocia s tvrdou pokožkou;

Profesionálna škrabka: lepšie na lúpanie voskovitého a klzkého ovocia;

Škrabka Julienne: pomáha vytvárať julienne prúžky jedla do šalátov alebo na obloha.

PRÉMIOVÝ MATERIÁL

Vyrobené z vysoko kvalitnej rukoväte ABS a super nehrdzavejúcej čepele. Bez ohľadu na úlohu by mala škrabka zvládnuť nerovnosti a zákruty ľahko a bez upchatia alebo straty hrany.

BEZPEČNÉ POUŽITIE

Škrabka má pohodlnú rukoväť aj pri opakovaných ťahoch. Vďaka tomu je bezpečnejšia a ľahšie použiteľnejšia a pomáha sa vyhnúť porezaniu prstom a rukou.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.