-50%
Zľava

ČISTIČ ŠPERKOV INSTASHINE

 

Proměňte svoje šperky z nudných na oslnivé! Zbavte ich nečistôt a urobte z nich nový vzhľad pomocou čističa šperkov InstaShine.

Je zložený z odbornej kombinácie peroxidu vodíka a semišovej textílie, ktorá bezpečne čistí všetky druhy šperkov, ako sú diamanty, striebro, zlato atď. InstaShine je bez amoniaku, čo umožňuje hĺbkové čistenie bez toho, aby došlo k dlhodobému poškodeniu vašich šperkov. Poskytuje tiež lesklý povlak, ktorý vydrží až neuveriteľných 12 mesiacov!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

ĽAHKO SA ČISTÍ

Jednoducho ponorte do čističa a sledujte, ako sa zakalenie oddeľuje od vašich šperkov! Toto riešenie vráti vašim poškvrneným šperkom ich pôvodný lesk a krásu, ktorá vydrží 12 mesiacov.

VZORECH RÝCHLEHO LESKU

Neponúka iba okamžité čistenie; má tiež silný vzorec rýchleho lesku, vďaka ktorému sa vaše šperky lesknú.

ŠIROKO POUŽÍVANÝ

Náš čistiaci prostriedok je vyrobený tak, aby bezpečne čistil zlato, striebro, nehrdzavejúcu oceľ, titán, diamanty, perly, pórovité kamene, mäkké kamene, smalt, upravené drahokamy a ďalšie.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.