-50%
Zľava

DETSKÁ FĽAŠA BEZ POTREBY RUK

 

Naše dve balenia ľahko udržiavateľných detských fliaš sú dokonalým doplnkom každej kojeneckej tašky. Jednoducho navrhnutý, ale efektívny pre vaše viac ako 3 mesiace staré dieťa, ktoré podporuje správne stravovacie návyky. Odnímateľné rúčky sú dôležitým doplnkom, keď vaše dieťa zostarne a je schopné fľašu držať samo. Určené pre malé ručičky a tiež podporuje motorické schopnosti.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

BEZRUKÝ SYSTÉM

Skvelé pre cestovanie a zaneprázdnené mamičky, ktoré môžu potrebovať voľnú ruku alebo potrebujú kŕmiť dvojčatá. Pohodlné na kŕmenie, keď je dieťa v kojencovi, detskej hojdačke, autosedačke alebo keď je tlačené v kočíku. Jednoduchá súprava na štartovanie zadarmo, ktorá slúži na kŕmenie detí vo zvislej polohe, sa ľahko umyje rukou alebo štetcom.

RIADENÝ PRIETOK VZDUCHU

Je klinicky dokázané, že technológia odvzdušňovania bez netesností znižuje hromadenie vzduchu spojené s kolikou. Je tiež dokázané, že zmierňuje plynatosť a infekcie uší. Schválené pre deti od 3 mesiacov s dvojitou vsuvkou. Udržuje vzduch vonku na podporu pohodlného stravovania. Vrátane viečka.

MILOVANÉ BÁBÄTKAMI A MATKAMI

Merania sú zreteľne vyznačené na bočnej strane fľaše v unciach a mililitroch. Odnímateľné rúčky, keď je váš drobček schopný sa sám držať a kŕmiť; podporuje motoriku v tých dôležitých vývojových štádiách. Vsuvky a tuby pre detské fľaše sú vyrobené z najkvalitnejšieho silikónu schváleného FDA, neobsahujú BPA, ako aj ftaláty, PVC a olovo. Bezpečné na použitie v mikrovlnkách, vriacej vode a sterilizátoroch. Odoláva teplotám až do 392° F a je tiež úplne bezpečný na použitie v mrazničke.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.