-50%
Zľava

DOKONALÁ PENA NA ČISTENIE ODEVOV – BEZ VODY

 

S čistiacou penou na oblečenie bez vody môžete bojovať proti najtvrdším škvrnám aj bez prania bielizne.

Táto prírodná receptúra je neuveriteľne rýchla a nezanecháva žiadne mastné, lepkavé škvrny ako iné čistiace prostriedky. Je ideálná na elimináciu silných škvŕn a pachov v čalúneniach, bejzbalových čiapkach, prilbách a ďalších.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

OKAMŽITÝ EFEKT

Je to rýchlo pôsobiaci prípravok na prírodnej báze, ktorý pomocou enzýmov odbúrava tvrdé škvrny a pachy. Čistiaci prostriedok nezanecháva mastné, lepkavé alebo slizké zvyšky ako iné čistiace prostriedky.

EKONOMICKÁ

Nielen, že vám to môže ušetriť peniaze z profesionálnych upratovacích služieb, ale môže to byť tiež jedna z vašich najlepších investícií do upratovania.

HĹBKOVÉ ČISTENIE

Vaše oblečenie, obuv, bejzbalové čiapky, autosedačky, bundy alebo taška do telocvične budú bez škvŕn a budú čerstvé. Nepoškodzujte si oblečenie alebo blednutie farieb.

VŠESTRANNÁ

To možno použiť aj na vašu prilbu, oblečenie, obuv, pohovku, tašky do posilňovne a dokonca aj ako čistič práčky.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.