-50%
Zľava

DRŽIAK DIPU NA HRANOLKY

 

Ponorte vhodným spôsobom. Ako si správne vychutnať hranolky!

Zábavný a pohodlný spôsob podávania a vystavovania lahodných jedál na prstoch s týmto držiakom dipu na hranolky! Odporúčané s dvoma otvormi, jedným na hranolky a druhým na kečup alebo podľa vášho výberu nápoja. Robustný, ale ľahký, vďaka čomu je ponorenie zábavné! Ideálne na večierky, pozeranie televízie alebo len tak kedykoľvek občerstvenie. Vďaka odnímateľnej ponornej miske je príprava, naplnenie a čistenie hračkou. Hodí sa aj na zeleninu, praclíky, tyčinky a ďalšie jedlá na prst!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

NAMÁČACÍ POHÁR 2V1

Odporúčané s dvoma otvormi, jedným na hranolky a druhým na kečup alebo podľa vášho výberu nápoja. Ľahko sa drží a robí hranolky zábavnými!

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Ideálne na večierky, pozeranie televízie alebo len tak kedykoľvek občerstvenie. Vhodné na vyprážané ryby a hranolky, zemiakové lupienky, otlčenú zeleninu, vyprážané kyslé uhorky, cibuľové krúžky a iné malé predjedlá.

ĽAHKO SA ČISTÍ

Vďaka odnímateľnej ponornej miske, ktorá je vhodná do umývačky riadu, je príprava, doplnenie a čistenie hračkou.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.