-50%
Zľava

DVOJHLAVÝ MERACÍ PRÍSTROJ PRE ROZCHOD ZÁVITU

 

Najpraktickejší merací prístroj pre akýkoľvek závit!

Tento merací ukazovateľ rozchodu závitu s dvojitou hlavou je ideálny na získanie presných meraní rozstupu závitu! Je vybavený meradlom, ktoré umožňuje meranie vnútorných a vonkajších závitov pomocou rôznych veľkostí závitových čepelí. Je vyrobený z dobre vybranej nehrdzavejúcej ocele a spracovaný chrómovým povrchom pre dobrú odolnosť a vysokú pevnosť. Okraje s ostrými zubami sú dobre definované a čísla sú vyrazené a ľahko čitateľné. Ideálne pre všetky vaše potreby merania!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

PRAKTICKÝ MERACÍ PRÍSTROJ

Je navrhnutý na presné meranie vnútorných a vonkajších závitov pomocou rôznych závitových čepelí a štandardného metrického systému. Najužitočnejšie na kontrolu uhla nástroja pri rezaní závitov na sústruhoch na kov.

ODOLNÝ

Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele s elegantným pochrómovaným procesom. Vykazuje vysokú pevnosť a odolnosť s elegantným vzhľadom. Skladací dizajn umožňuje ľahké prenášanie a použitie kedykoľvek.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Na každom konci je otvor na stlačenie zubného meradla. Otočte čepele závitov a zmerajte závity skrutiek.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.