-50%
Zľava

DVOJPODLAŽNÝ STOJAN NA TOPÁNKY NASTAVITEĽNÝ ŠETRIČ PRIESTORU

 

Chcete si vychutnať menej preplnenú skriňu? Náš organizátor topánok na optimalizáciu priestoru vám pomôže okamžite zdvojnásobiť úložný priestor na topánky!

Pocíťte spokojnosť s uvoľnením úložného priestoru tak, že si topánky naskladáte na vrch, na spodok, bez toho, aby ste sa znečistili alebo poškodili. Vyskúšajte najlepšie úložné riešenie, ktoré vám poskytne dvojnásobnú úložnú kapacitu, aby ste maximalizovali priestor v šatníku. Dvojpodlažný dizajn, ktorý nám poskytuje dvojnásobnú úložnú kapacitu. Držíme viac ako dvakrát toľko topánok ako predtým! Najlepšie riešenie na úsporu miesta pre naše topánky v stojane, skrini, skrinke a šatníku.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
shoe-hold - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

NASTAVITEĽNÝ DIZAJN

Drážky na topánky sa dajú prispôsobiť tak, aby vyhovovali všetkým typom topánok v rôznej výške až do 7 palcov. Vrátane tenisiek, vysokých podpätkov, papúč, sandálov, topánok, detských topánok.

NEAT AND TIDY

See all our shoe collections in one glance while keeping them neat and organized, farewell to a jumble of shoes.

ČISTÝ A UPRATANÝ

Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu sú pevné a odolné. Super ľahko sa čistí, stačí použiť vodu a mydlo.

Chráni naše topánky pred znečistením a poškodením. Ideálne na organizáciu a zníženie množstva neporiadku, dodáva každej miestnosti peknú estetickú hodnotu.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.