-50%
Zľava

ELEKTRICKÁ KULMA NA MIHALNICE

 

Vytvorte dlhé a nádherné mihalnice za pár sekúnd s touto premiérovou vyhrievanou kulmou na mihalnice!

Odomknite celý potenciál, ktorý môžu vaše riasy ponúkať na cestách alebo doma. Vytvorte dlhé a nádherné mihalnice za pár sekúnd pomocou vyhrievanej kulmy na mihalnice! Hrebeň je navrhnutý tak, aby oddelil mihalnice, zatiaľ čo ich teplo jemne tvaruje do kučier – s nulovým zovretím alebo zovretím!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

RÝCHLE A DLHOTRVAJÚCE

Najväčšou výhodou tepla je, že vytvorenie kudrliniek, ktoré vydržia celý deň, trvá len niekoľko sekúnd, a to vďaka vlhkosti a dažďu.

IDEÁLNE PRE KREHKÉ RIASY

Ak máte krehké riasy alebo mihalnice, ktoré vám vypadávajú, posledná vec, ktorú chcete urobiť, je podrobiť ich natiahnutiu a stiahnutiu svorkami na natáčky. Na druhej strane vyhrievané natáčky jednoducho zdvihnú vaše riasy, aby sa jemne zvlnili – bez akejkoľvek sily.

KUČERY A KROTKY

Máte mihalnice, ktoré radi vytŕčajú do všetkých rôznych strán? Kulma v štýle svorky to len zvýrazní. Na druhej strane vyhrievaná natáčka pomáha krotiť a krútiť tie tvrdohlavo divoké mihalnice. S vyhrievanou kulmou na riasy môžete získať ďalší zdvih a zvlnenie behom niekoľkých sekúnd, bez toho, aby ste si zlomením, ktoré by ste riskovali, dali riasenky upravené do riasenky.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.