-50%
Zľava

ELEKTRICKÁ VŔTAČKA SO ZBERAČOM PRACHU

 

Robí z vrtných otvorov v stenách jasný podnik a pri vŕtaní výrazne znižuje prašnosť!

S našim systémom krytu vŕtačky môžete zachytiť prach a nečistoty pre čistý pracovný priestor. Nadstavec na vŕtačku je vyrobený z odolného plastu. Má dutú komoru, ktorá zhromažďuje prach a nečistoty pri vŕtaní jednotlivých otvorov. Bude sa vám páčiť, ako pohodlne a ľahko táto príloha umožňuje vyčistiť projekt. Vďaka všestrannosti a užitočnosti tohto nástroja je skvelým doplnkom každého súboru nástrojov.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Ak chcete pripevniť lapač prachu k vrtáku, najskôr odskrutkujte priehľadné veko. Vložte vrták do spodnej časti nástavca a dbajte na to, aby bola okolo vrtáka pripevnená kruhová kefa. Potom nasaďte veko a ste pripravení zapadnúť prach. Ak chcete prílohu vyprázdniť, jednoducho odskrutkujte veko a vyprázdnite prach.

PASUJE NA VIAC VRTÁKOV

Nastaviteľný kryt vŕtačky je možné použiť na rôzne domáce projekty, ktoré si vyžadujú vŕtanie. Nadstavec na misku sa hodí na vŕtačky akejkoľvek značky bez potreby akýchkoľvek úprav.

NÁSTROJ NA ZACHYTÁVANIE PRACHU

Aby ste zabránili zakrytiu podlahy alebo nábytku prachom, vyskúšajte tento všestranný nástavec vrtáka. Toto praktické zariadenie sa hodí na vrtáky a zachytáva prach vznikajúci pri vŕtaní otvorov do sadrokartónu, dreva, kovu, betónu a iných materiálov.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.