-50%
Zľava

ELEKTRICKÝ STOJAN NA SUŠENIE OBLEČENIA

 

Elektrický stojan na sušenie oblečenia je ľahký a prenosný, takže je ideálny na cestovanie!

Elektrický stojan na sušenie oblečenia dá výkon konvenčnej sušičky do dlane. Je to oveľa viac ako vešiak na šaty. Technológia HOT AND COLD s dvojakým účinkom je najrýchlejší, najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob sušenia jemného oblečenia. Regál rýchlo a bezpečne vysuší vaše oblečenie priamo na vešiaku. Žiadny neporiadok a žiadne škody.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

MULTIFUNKČNÝ

Elektrický stojan na sušenie odevov sa dá použiť nielen na sušenie oblečenia, ale je možné ho použiť aj na sušenie topánok pridaním špeciálnych dielov. Jednoducho vložte topánky na špeciálny nástavec, spojte ich a osušte! Jedná sa o sušič topánok a možno ho tiež použiť ako sušič ponožiek.

DVA PREVODOVÉ STUPNĚ

Studený vzduch a horúci vzduch s dvomi prevodovými stupňami, Automatické prepnutie do režimu horúceho vzduchu po zapnutí stroja. Oblečenie sa rýchlo suší teplým vzduchom pri teplote 50 ° – 60 °. Po 3 hodinách sa oblečenie automaticky prepne do stavu studeného vzduchu (možno ho tiež kedykoľvek ručne prepnúť na studený vzduch).

SUPER NOSNOSŤ

Sušiaci stojan dokáže vysušiť nielen jeden kus oblečenia, ale aj viac kusov látky. Nosnosť dosahuje 5 kg, čo je dobrá pomoc pre náš každodenný život.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.