-50%
Zľava

GO-GO NÁPOJOVÝ KAMARÁT

 

Tyčový nástroj určený na bezpečné odstránenie hornej časti takmer každej plechovky bez zanechania ostrých hrán.

Nikdy sa nebojte, že by bol háčik prasknutý, alebo by si dokonca porezal prsty a ústa. Stačí vlastniť otvárač na konzervy a plechovky otvárať s ľahkosťou za pár sekúnd! Odstránenie celého vrchu umožňuje nášmu nosu vychutnať si plnú chuť nápoja rovnako ako pohár v pohári.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

HODÍ SA TAKMER NA KAŽDÚ PLECHOVKU

Otvárač na konzervy je možné použiť na väčšinu plechoviek od 8 do 19 uncí na nápoje, ako je napríklad konzervované víno, konzervované koktaily, energetické nápoje, ľadová káva, sóda / minerálnu vodu a ďalšie konzervované nápoje. Stačí si vychutnať svoj studený nápoj kedykoľvek a kdekoľvek!

DIY SVOJE NÁPOJE AKO VAŠU CHUŤ

Odstránením celej vrchnej časti plechovky nám to umožní jednoduchšie pridanie doplnkového korenia k našim obľúbeným nápojom v plechovkách. Či už ho chcete zmiešať so sodovkou, alebo si do piva len pridať trochu citrusov, všetko je k dispozícii.

VEZMITE SI TO NA CESTY

Jednoducho zaklapnite rukoväť, aby ste ju mohli bezpečne uložiť, a vložte ju do vrecka, aby ste si ju mohli vziať so sebou kamkoľvek a kedykoľvek si vychutnať pivo.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.