-50%
Zľava

KVAPALINA NA ČISTENIE SVETLOMETOV

Okamžite vyleštite špinavé svetlomety!

Obnovte matné a zakalené šošovky svetlometov vášho vozidla a zvýšte bezpečnosť pri jazde v noci pomocou úplne nového kvapaliny na opravu svetlometov do auta. Ľahko odstráni škrabance, ktoré okamžite prinavrátia svetelný výkon vozidla, čo vedie k krištáľovo čistej viditeľnosti.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
headlight-repair - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

HYDROFÓBNE POKRYTIE SKLA

Funguje ako bariéra nad povrchom svetlometu a chráni ho pred starnutím, vyblednutím, eróziou počasia a slnečného žiarenia, dažďom, prachom atď.

JEDNODUCHO OBNOVUJE TRANSPARENTNOSŤ

Plne odstraňuje hmly a koróziu zo šošoviek svetlometov a ľahko obnovuje svetelný výkon a vzor lúča a poskytuje vám dlhotrvajúcu UV ochranu.

ZLEPŠUJE ESTETICKÝ POHĽAD

Výborne obnovuje vzhľad a zvyšuje hodnotu elimináciou žltkastej a rozmazanej oxidácie svetla vozidla.

 

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.

Pokyny zobrazíte alebo stiahnete pomocou odkazu nižšie:

Stiahnuť