-50%
Zľava

HOLIACI STROJČEK NA CHRBÁT A TELO

 

Už si nemusíte trápne pýtať niekoho iného, aby vám oholil chrbát!

Tento holiaci strojček na chrbát funguje ako predĺženie ruky, takže bezbolestne dosiahnete zložité oblasti bez toho, aby ste sa ohli dozadu. Flexibilný dizajn holiaceho strojčeka sa prispôsobí kontúre vášho tela, čo vytvára menšie trenie medzi pokožkou a čepeľou. Výsledkom je hladká povrchová úprava spodnej časti zad. Rukoväť v tvare písmena S vám umožní prístup do všetkých týchto ťažko prístupných oblastí a dostatočný tlak na hladké oholenie! Perfektné pre mužov a ženy!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
back-shave - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

VLHKÉ ALEBO SUCHÉ

Naše patentované kazety s bezpečnostnými čepeľami DryGlide boli špeciálne navrhnuté a skonštruované tak, aby vám holili chrbát a telo s možnosťou mokrého alebo suchého holenia. Puzdro kazety, ktoré drží naše čepele DryGlide, je odnímateľné od rukoväti holiaceho strojčeka pre pohodlné použitie na ľahko prístupných miestach tela, ako je oblasť hrudníka. Čepele nebudú hrdzavé alebo matné ako naši konkurenti a ochranný kryt zabráni porezaniu a popáleniu žiletky.

ORIGINÁLNY NÁSTROJ NA ODSTRAŇOVANIE CHĽPKOV

Patentom schválená technológia bezpečnostných čepelí DryGlide zahŕňa jedinečné 4 ”usporiadanie čepele a zubov, ktoré vytvára najhladšie a najrýchlejšie oholenie na trhu!

VÝSUVNÝ DIZAJN

Ľahko sa sklopí, aby ste ho mohli pohodlne uložiť a cestovať. Teraz už neexistuje žiadna výhovorka, aby ste nemali dokonale oholený chrbát a telo nech ste kdekoľvek!

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.