-50%
Zľava

HÚSENICA – DRŽIAK MOBILNÉHO TELEFÓNU

 

Najroztomilejší spôsob, ako si svoj telefón vychutnať bez použitia rúk

Ak chcete kdekoľvek sledovať filmy alebo fotografovať bez toho, aby ste držali telefón, potom je tento kreatívny držiak mobilného telefónu – húsenica – určite pre vás! Nechajte sa ohromiť silným saním a flexibilnými vlastnosťami, pri ktorých môžete telefón pripevniť na akýkoľvek hladký povrch a vychutnať si ho tak bez použitia rúk. Tento rozkošný držiak telefónu je vyrobený z odolných a roztiahnuteľných gumových materiálov a má telo v tvare červíka, ktoré vám umožní tvarovať ho ľubovoľným spôsobom podľa vašich potrieb.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

FLEXIBILNÝ DRŽIAK TELEFÓNOV

Umožní vám používať telefón na sledovanie filmov kdekoľvek alebo na snímanie fotografií a handsfree tvarovaním, ktoré chcete, a ľubovoľným spôsobom ho pripevniť na akýkoľvek povrch. Umožňuje vám umiestniť držiak do ideálnej vzdialenosti a uhla pre dokonalé sledovanie telefónu.

SILNÉ PRISATIE

V držiaku telefónu je vybavených desať výkonných prísaviek, ktoré umožňujú pevné pripevnenie na povrch bez ľahkého spadnutia alebo zosunutia.

ODOLNÝ MATERIÁL

Vyrobené z vysoko kvalitných gumových materiálov a tiež zabudovaného kovového konektora pre odolnosť a dlhodobé používanie. Elastický a ľahký dizajn tela uľahčuje skladanie čo najkompaktnejšie a nosenie a prenášanie kamkoľvek idete.

ŠIROKÉ POUŽITIE

Perfektné na počúvanie hudby, hranie hier, držanie telefónu počas šoférovania, bicyklovania, používania telocvične alebo v kancelárii.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.