-50%
Zľava

Pohotovostná sada na opravu kože

Pokročilý fixačný gél na koži umožňuje jednoduchú renováciu kože, ktorú zvládnete úplne sami! Rýchlo opravuje popáleniny, diery, trhliny a vrypy na kožených povrchoch s dlhodobým a bezchybným účinkom. Obnoví vaše popraskané vinylové pohovky a autosedačky späť do ich pôvodného stavu. Získajte obnovenie kožených povrchov v profesionálnej kvalite, bez toho aby ste míňali peniaze za bláznivo drahé opravovne!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
ILFS-SET - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

Pokročilý fixačný gél na koži rýchlo a bezchybne opraví popáleniny, diery, trhliny a vrypy bez zanechania stopy.

Veľmi jednoduché nanášanie fixačného gélu bez zbytočných nástrojov alebo pokročilých zručností.

Odolný materiál, ktorý zostane na koži a tá sa tak nikdy znova neroztrhne. Udržuje hladký a lesklý povrch. Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, teda ponúka úplnú ochranu a zabraňuje oxidácii.

AKO POUŽÍVAŤ:

Naneste fixačný gél na povrch kože, rovnomerne ho rozotrite. Použite sušičku alebo počkajte, kým povrch nezaschne. Vyleštite povrch alebo ho zafarbite podľa vašich potrieb.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.

Pokyny zobrazíte alebo stiahnete pomocou odkazu nižšie:

Stiahnuť