-50%
Zľava

INSTA FOUNDATION – Makeup meniaci farbu!

Nový tekutý makeup v bielej farbe sa okamžite farbou prispôsobí, aby zodpovedal vášmu PRESNÉMU tónu pleti.

Nájdite svoju dokonalú farbu pleti!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

Makeup meniaci farbu!

Naše neparfumované zloženie je ľahké a rýchlo sa vstrebáva do pokožky bez vysušenia alebo nevzhľadného vrstvenia.

Ako to funguje:

Exkluzívne guľôčky snímajúce odtieň sa aktivujú pri aplikácii tlakom. Takže, keď sa makeup dôkladne premieša s pokožkou, intuitívne sa premení na tón pleti počas celého dňa pre prirodzene vyzerajúcu farbu v perfektnom odtieni.

Vlastnosti:

K dispozícii v 1 odtieni na úpravu tónu pokožky
Široké spektrum SPF 15
Testované dermatológmi
Hypoalergénne
Vhodné pre citlivú pokožku.

Zloženie makeupu:

Titanium Dioxide, Paraffinum Liquididum, Paraffin, Cera, Microcristallina, Glyceryl Stearate, Petrolatum, Silica Silylate, Hydroxycitronellal, Eugenol, Isoeugenol, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Citronellol, Geraniol, D-limonene, Citral, Amyl Cinnamal, Linalool, Parfum, CI77491, CI 77492, CI 77499.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.