-50%
Zľava

KERAMICKÁ OPRAVNÁ PASTA NA OKAMŽITÚ OPRAVU

 

Tento produkt obnovuje krásu vášho keramického predmetu ako úplne nový!

Keramická opravná pasta Instant-Fix vám poskytne skvelú pomoc pri opravovaní akejkoľvek rozbitej keramiky. Aplikácia je jednoduchá a pohodlná. Stačí ho rozložiť po prasklinách, nechať zaschnúť a časť vyleštiť, všetky škody sú za pár minút preč! Opravná pasta je v snehovo bielej farbe, skvele sa hodí na opravu umývadla v kúpeľni alebo kuchyni, vane alebo keramickej podlahy bez známok. Pasta je vyrobená z netoxického materiálu, ktorý je bezpečný na použitie vo vnútorných priestoroch.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Keramická pasta sa ľahko nanáša na akékoľvek keramické predmety. Iba v 3 jednoduchých krokoch: rozotrite, nechajte vyschnúť a vyleštite. Predmet môžete opraviť za pár minút.

NEZANECHÁVA STOPY

Pasta má bielu farbu, ktorá je vynikajúca pre domáce potreby ako umývadlo, vaňa alebo podlaha atď. Po oprave nezostanú žiadne zjavné stopy.

BEZPEČNÉ POUŽITIE

Je vyrobený z netoxického a ekologicky nezávadného materiálu, ktorý je úplne bezpečný na použitie v interiéri bez zápachu.

ÚPLNE NOVÁ OPRAVA

Keramická pasta môže obnoviť prirodzenú krásu vašich predmetov v domácnosti a ušetrí vám veľa peňazí za nákup nového.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.