-50%
Zľava

LED SVETLO DO SKRINE

 

Toto svetlo skrinky snímajúce pohyb sa automaticky zapne do 15 stôp, automaticky sa vypne po 12 – 18 sekundách, keď nebol detekovaný žiadny pohyb. Zapne sa, iba keď je tma a keď je detekovaný pohyb. Použitý priložený magnetický prúžok 3M sa nalepí na ľubovoľné miesto, mimoriadne ľahko sa inštaluje a odstraňuje.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

LED NOČNÉ SVETLÁ

Toto šatníkové svetlo je oveľa jasnejšie ako iné podobné svetlá, poskytuje dostatok svetla, aby ste sa nikdy nestratili v tme.

USB NABÍJANIE

Aktualizácia novej generácie na USB nabíjanie – ľahké a pohodlné.

VIACÚČELOVÉ

Je to dokonalá voľba pre použitie v podkroví, suteréne, aute, kurníku, detskej izbe, šatníku, skrini, zásuvke, sklade núdzových potrieb, garáži, skleníku, chatrči, poštovej schránke, lekárničke, trezoru na zbrane, búrkovej pivnici, úložnej jednotke , kôlňa na náradie, zrkadlo, pracovná stanica atď.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.