-50%
Zľava

LEPKAVÝ CHRÁNIČ PROTI POŠKRIABANIU

 

Použite náš lepkavý chránič proti poškriabaniu pre ľahkú a nepozorovateľnú ochranu ešte dnes!

Prestaňte sa stresovať neustálym sledovaním svojho zvieraťa so strachom, že vám zničia nový alebo obľúbený kus nábytku. Udržujte svoj nábytok v perfektných podmienkach a dlhšie si užívajte svoje obľúbené miesto v dome. Dodávajú sa v plechoch s rozmermi 12 x 18 palcov, ktoré je možné znížiť a znova použiť po celom dome!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
scratch-guard - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

NEBADATEĽNÁ OCHRANA

Naše chrániče proti poškriabaniu sú 100% priehľadné, takže ich môžete umiestniť tam, kde sa vaši miláčikovia škrabajú najviac.

ĽAHKO SA APLIKUJE

Jednoducho odlepte lepivý povlak a naneste na miesta, kde sa vaša mačka najviac škrabe. Pre väčšiu stabilitu použite priložené cvočky.

UPLATNIENIE KDEKOĽVEK

Naše chrániče môžu byť miesta na koži, látke, polyesteru alebo takmer na každom materiáli. Umiestnite ich tam, kde sú najviac potrebné, a ľahko ich vyberte. Akonáhle prestanú miesto používať, jednoducho odstráňte chránič a podľa potreby znova naneste.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.