-50%
Zľava

LIEČIVÝ BALZAM NA KOŽU

 

Urobte kožený nábytok ako nový!

Liečivý balzam je vo svojej podstate, keď dáva nový život opotrebovanej koži a opravuje nevzhľadný škrabanec alebo jazvu. Ak máte starú koženú kabelku, ktorú by ste si chceli zaobstarať niekoľkými nepoddajnými škrabancami, alebo opotrebovanou pohovkou, ktorá je na povrchu popraskaná zanedbaním – Liečivý balzam na kožu je precízny zvršok, ktorý potrebujete.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

VYLEPŠUJE KOŽU

Popraskaná a farebne vyblednutá koža sa zlepší s naším multifunkčným a prenosným prostriedkom na renováciu kože: nielenže nezabráni vyblednutiu, zafarbeniu a poškodeniu škodlivými UV lúčmi, ale zabráni aj prachu a škvrnám. Prenosný a ľahko sa prenáša.

VIACUČELOVÝ

Vynikajúca UV ochrana pre všetky povrchy z gumy, hotovej kože, plastu, vinylu, sklenených vlákien, PVC a gélového náteru: poskytuje vynikajúcu UV ochranu pre všetky povrchy z gumy, hotovej kože, plastu, vinylu, sklenených vlákien, PVC, gélového náteru a sklenených vlákien. Rozjasnite povrch, aby vyzeral znova ako nový.

ZJEMŇUJE A ZVLHČUJE

Jedno ošetrenie trvá šesť mesiacov alebo dlhšie, takže ho nebudete musieť stále aplikovať. Hlboko preniká do pórov kože, aby chránila novú kožu a omladila starú kožu. Zjemňuje, zvlhčuje a podporuje pružnosť, takže pokožka bude mať pocit a bude vyzerať nádherne! Trochu ide dlhá cesta; nie je potrebné opakovane podávať mesačne ako pri iných produktoch.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.