-50%
Zľava

LIEVIKY S KAČICOU A OKRÚHLYM OKRAJOM

 

Lievik s kačicou a okrúhlym okrajom je nutnosťou pre domácich gurmánov, ktorí fungujú ako lievik aj ako farbička na zásoby a polievku!

Mäkký nástroj sa uchopí do hrnca akejkoľvek veľkosti a vedie tekutiny do menších nádob. Žiarivo žltý, silikónový kačací zobák sa posúva na bočnú časť hrnca, hrnca alebo misy, aby ste mohli odtiecť potraviny priamo z hrnca a zároveň obmedziť rozliatie obsahu, a ľahko navádzať tekutiny do menších nádob.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

ŠIKOVNÝ POMOCNÍK DO KUCHYNE

Tento lievik sa ľahko pripevní na väčšinu hrncov, misiek alebo panvíc, a to bez námahy a namáhania. Nalievacia hubica pomáha nalievať vodu, polievku, olej z misiek, panvíc a hrncov, aby sa zabránilo rozliatiu.

BEZ BPA

Lievik s kačicou a okrúhlym okrajom je vyrobený z odolnej silikónovej konštrukcie, je bezpečný pre potraviny a ľahko sa čistí. Odolný tepelne bezpečný silikón.

SKVELÝ NA PODÁVANIE TEPLÝCH POLIEVOK

Lievik s kačicou a okrúhlym okrajom nie je len na cedenie, vďaka tepelne bezpečnému materiálu je tento kačací výtok perfektný na nalievanie naparovacích misiek polievky bez toho, aby ste museli tĺcť naberačkou.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.