-50%
Zľava

MAGICKÁ ŠKRABKA NA AUTO

 

Zbavte sa snehu! Ľadu na čelnom skle s týmto skvelým nástrojom…

Vyzerá super, že? Táto kúzelná škrabka na ľad je dôvtipne navrhnutá tak, že funguje nielen ako škrabka na ľad, ale aj odstraňovač snehu v tvare kužeľa, takže s ňou môžete jednoducho pohybovať akýmkoľvek smerom alebo v kruhoch a odstraňovať z vášho vozidla väčšie množstvo snehu naraz. Funguje tiež ako lievik pre ľahké pridanie kvapaliny do ostrekovača do vášho auta, bez toho aby došlo k rozliatiu všade okolo. Stačí odstrániť špičku škrabky na ľad a okamžite sa zmení na lievik.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
ice-scrapper - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Jednoducho zotrite aj ten najtvrdší ľad na skle. Žiadne škrabanie ani lámanie ani pri lepivé námraze! Umožňuje pohyb stierače akýmkoľvek smerom.

ĽAHKÉ A KOMPAKTNÉ

Ľahko ho uložíte do kufra / odkladacej schránky v aute. Možno ho tiež použiť alternatívne ako tekutý lievik!

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.