-50%
Zľava

MAGICKÝ ODSTRAŇOVAČ MASTNÔT

Okamžite odmastite a vyčistite svoje povrchy!

Ľahko odstráňte nepríjemné mastnoty a škvrny pomocou tohto magického odstraňovača mastnôt. Vhodný na použitie na textílie, plátno, hotové kože, PVC, sklo, vinyly, plasty, gumy, kovy, gélové plášte a sklolaminát. Jedná sa o viacplošný čistič s penovou penou. Priamo ho nastriekajte na akýkoľvek povrch a utrite suchou handričkou. Nie je potrebné opláchnuť a hneď je vidieť čistý povrch!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
MGC - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA

Vďaka svojmu dizajnu, kedy nie je potrebné žiadne oplachovanie, stačí nastriekať priamo na požadované miesto a potom utierkou alebo špongiou utrieť, kým nie je škvrna odstránená.

 

RÝCHLOČISTIACA FUNKCIA

Jedná sa o viacplošný čistič, ktorý vytvára penovú penu, ktorá sa zachytáva špinou, kde sa skrýva, a poskytuje okamžitú povrchovú úpravu.

 

BEZPEČNÉ POUŽITIE

100% bez silikónových olejov a ropných destilátov produkujúcich mastnotu. S vlastnoti ochrany proti poškodeniu povrchu, ktorá chráni povrchy pred vyblednutím, zmenou farby a praskaním.

 

RÔZNE SPÔSOBY VYUŽITIA

Funguje na všetky povrchy vrátane textílií, plátna, hotovej kože, PVC, skla, vinylu, plastu, gumy, kovov, dreva, gélového náteru, sklenených vlákien a ďalších! Účinne eliminuje mastnotu, prilepené nečistoty, prach, odtlačky prstov a akékoľvek nežiaduce škvrny na všetkých povrchoch. Zanecháva nemastný matný povrch, ktorý vydrží až 3 mesiace.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.