-60%
Zľava

Magický Lip Plumper

Doprajte svojim perám okamžitý objem a lesk s týmto povzbudzujúcim lip plumper gélovým rúžom.

Efekt až na 6+ hodín

Odolný voči vode aj bozkom

Cena: 49,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
LBM - 2nd - 30% OFF 2 - 10 11,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

Už 5 minút po použití budú vaše pery jasne plnšie a výraznejšie.

Usmievajte sa vo veľkom a užite si iskrivý, chladivý účinok tejto receptúry, skôr miestami bolestivé pichanie spojené s inými plumpermi.

Pred a po použití magického gélového ružu lip plumper:

Lip plumper pre okamžitú spokojnosť a trvácne výsledky; toto sérum pre deň aj noc umožní plnší a mäsitejší vzhľad perí už po prvom použití a časom celkovo bacuľatejší vzhľad.

Bohatá zmes kolagénu a morských výplní vyhladzuje a hydratuje vzhľad pokožky, čím zanechá pery nádherné a zmyselné.

Ako ho použiť?

Použite ho a základ pre primárny rúž. Vyhľaďte a naplňte objem svojich pier pred pridaním farby alebo ho naneste na rúž pre dotyk lesku a bacuľatejší efekt. Pre intenzívnu starostlivosť o pery ho používajte po dobu 15 dní a aplikujte ho ráno či večer pred použitím make-upu.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.