-50%
Zľava

MAGNETICKÁ VŔTACIA SÚPRAVA

 

Skrutkovanie nebolo nikdy také ľahké!

Skrutkovač Expert Pro vám ponúka maximálnu podporu pri držaní skrutiek, najmä na začiatku skrutkovania a ak je vaša skrutka malá. Ponorte sa a začnite skrutkovať! Bude to mať veľký vplyv na vašich vodičov alebo vrtáky. Rýchlym vŕtaním skrutiek vám ušetrí veľké množstvo času a energie. Táto funkcia eliminuje potrebné dohady a nastavuje vaše skrutky priamo do vopred určenej hĺbky.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
drill-set - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

DOBRÁ KVALITA

Je navrhnutý tak, aby odolal tým najnáročnejším podmienkam na stavenisku, a je navrhnutý tak, aby prekonal očakávania staviteľov domov, prestavieb dodávateľov, inštalatérov, elektrikárov a ďalších pracovníkov v stavebníctve.

SILNÝ MAGNET

Má silnú magnetickú vlastnosť, nastaví vašu skrutku rovno a pomáha predchádzať krížovému závitu. Jeho pripevniteľný magnetický hrot bezpečne pripevní váš bit na váš vodič, drží skrutku na mieste a znižuje vaše obavy z kolísania a sťahovania. Vďaka svojej magnetickej funkcii môžete teraz svoju druhú ruku ľahko uvoľniť pre čokoľvek iné.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.