-50%
Zľava

MAGNETICKÉ ŠNÚRKY BEZ VIAZANIA

 

Zaviazajte si šnúrky topánok za jednu sekundu!

Navliecť si šnúrky do topánok nebolo nikdy také rýchle a ľahké. S týmito magnetickými šnúrkami bez viazania sa vyvarujte zakopnutia a uviazania šnúrok za okamih! Umožňuje vám to snapovať a pripínať aj odopínať tenisky! Spony na šnúrky do topánok sú dokonalým riešením pre deti, starších ľudí aj zdravotne postihnutých ľudí a zaručene im zaistí bezpečnejší a ľahší každodenný život.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

BEZPEČNÝ MAGNET

Silný priľnavý magnet dokáže pevne uchytiť a držať šnúrky topánok bez toho, aby vypadli. Magnetické uchytenie je bezpečnejšie a bezpečnejšie bez obáv o uvoľnenie šnúrok. Zakrivený dizajn magnetického zámku zodpovedá štruktúre chodidla, vďaka čomu je jeho použitie pohodlnejšie a dokonalejšie.

ELASTICKÝ PÁSIK PRÉMIOVEJ KVALITY

Elastická šnúrka na topánky má dĺžku 45 palcov a šírku 1 palca. Presné tkanie, dobrá elasticita pre ľahké nastavenie, bez vôle, jednoduché a pohodlné.

RÔZNE APLIKÁCIE

Použiteľné na bežecké topánky, bežnú obuv a akékoľvek ďalšie, ktoré potrebujú šnúrku. Perfektne sa hodí k dospelým aj detským topánkam. Či už beháte, chodíte, lyžujete alebo športujete, zvýši to váš výkon a pomôže vám dostať z topánok maximum!

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.