-50%
Zľava

MAGNETICKÝ DRŽIAK NÁRADIA

 

Flexibilný pre akýkoľvek povrch!

Je to magnetická podložka, ktorú môžete pripevniť na čokoľvek kovové, a bude držať a držať sa na vašich nástrojoch pri práci v garáži, pod kapotou auta a pod.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
magnet-holder - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

FLEXIBILNÁ

Mag-Pad je flexibilný, takže priľne k takmer každému tvaru kovového povrchu a navyše je mimoriadne pevný, odolný a mimoriadne spoľahlivý. Mag-Pad môžete samozrejme použiť na akomkoľvek druhu povrchu, ak iba udržiavate svoje nástroje ploché a chcete zabrániť ich samovoľnému pohybu.

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Môžete ho tiež pripevniť na bočnú stranu automobilu, na stenu, stĺp alebo dokonca na spodnú stranu kapoty auta, aby ste na ňu udržali prilepené nástroje a uchovali ich na perfektnom mieste pre rýchle použitie.

ODOLNÁ PROTI POŠKRIABANIU

Odolná proti poškriabaniu a bude sa držať na rôznych povrchoch.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.