-50%
Zľava

MAGNETICKÝ DRŽIAK TELEFÓNU

 

Supermag je mimoriadne tenký držiak telefónu, ktorý má hrúbku iba 3 mm.

Silný úchop, stojan a magnet zabalené vo vnútri tenkého rámčeka s minimalistickým dizajnom. Vďaka silnému magnetu N52 je teraz multitasking ľahší ako kedykoľvek predtým: držiaky do auta, vybavenie telocvične, chladničky a ďalšie … Držte sa ich a držte telefón kedykoľvek bez použitia rúk! Vysoko kompatibilný so všetkými mobilnými telefónmi / tabletami pomocou dodanej extra lepiacej kovovej dosky. Jednoducho posuňte prst cez slučku a získate 360 ° otočné uchytenie! Skúste sa premeniť na stojan s viacerými uhlami, získate ideálny zážitok zo sledovania telefónu pri sledovaní času alebo filmu.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

SUPER TENKÝ DRŽIAK TELEFÓNU

Silný úchop, stojan a magnet zabalené vo vnútri tenkého rámčeka s minimalistickým dizajnom. Možno najtenší držiak telefónu na svete – hrúbka iba 3 mm!

SILNÝ MAGNET

Vďaka magnetu N52 poskytuje ultra silnú magnetickú silu na bezpečné držanie telefónu, takže multitasking je teraz ľahší ako kedykoľvek predtým: držiaky do auta, vybavenie telocvične, chladničky a ďalšie … Držte sa ich a držte telefón kedykoľvek bez rúk!

NASTAVITEĽNÉ SLEDOVANIE

Posuňte prst cez slučku a získate 360 ° otočné uchopenie! Alebo sa pokúste transformovať na stojan s viacerými uhlami, získate ideálny zážitok zo sledovania telefónu pri sledovaní času alebo filmu.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.