-50%
Zľava

MAGNETICKY PRESNÁ DRÔTENKA

 

Ste paranoidní z toho, že budete udržovať svoje poháre na víno, fľaše a vázu stále čisté?

Magnetická presná drôtenka je presne to, čo potrebujete. Je navrhnutý na presné čistenie a čistenie vnútorných častí pohárov a váz, aby boli bezchybne čisté.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

KOMPAKTNÁ VEĽKOSŤ

Čistiaci kotúč je navrhnutý tak, aby dosiahol na miesta, kam sa nedostanete pomocou kefy alebo handričky, a má textúrovanú neoprénovú podložku, ktorá poskytuje prekvapivo účinnú čistiacu akciu, ale nepoškriabe povrchy.

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Magnetická guma na sklo ľahko vyčistí poháre na víno, vázy, nádrže na ryby a ďalšie miesta, ktoré sa nedajú vyčistiť kefami.

POHODLNÉ A ĽAHKÉ

Dve časti drôtenky a magnetická rukoväť sa držia pohodlne a nepoškodia sklo.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.