-50%
Zľava

NANO ANTIGRAVITAČNÉ PUZDRO NA TELEFÓN

 

Už vám telefón nikdy nespadne!

Pád je častým vinníkom pokazených telefónov. S puzdrom na telefón Nano Anti-Gravity sa o to už nikdy nestarajte! Vďaka pokročilej nanotechnológii sa bezpečne prilepí na akýkoľvek hladký povrch a zaistí vám handsfree zážitok. Je vhodný pre rôzne telefóny Apple a Android. Lepí sa na sklo, dlaždice, kov a mnoho ďalších hladkých povrchov. Môže sa pochváliť silnou absorpciou, ktorá sa nikdy neopotrebuje, nezanecháva zvyšky a dá sa priamo umyť, aby ste odstránili prach alebo nečistoty. Je vyrobený z odolných a odolných materiálov a zaručuje dlhotrvajúci výkon všestrannej ochrany vášho telefónu.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

POHODLNE HANDSFREE

Táto dômyselná technológia uvoľní vaše ruky pri ďalších úlohách, zatiaľ čo telefón na pozadí prehráva hudbu alebo videozáznamy.

CELKOVÁ OCHRANA

Jeho plášť je vyrobený z odolných materiálov TPU a PC so zosilnenými okrajmi pre optimálnu životnosť a ochranu s vysokou tepelnou odolnosťou. Má tiež textúrované protišmykové okraje, ktoré zabraňujú pošmyknutiu z ruky.

ŠIROKÉ UPLATNENIE

Prilepí sa na zrkadlá, okná, sklo, tabule, dlaždice, kov a mnoho ďalších hladkých povrchov. Vhodné pre telefóny Apple a Android. Priliehavý strih ponúka elegantný a ľahký pocit s presne tvarovanými otvormi a tlačidlami, ktoré vám umožňujú používať telefón bez akýchkoľvek prekážok.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.