-50%
Zľava

NANO OPRAVA SKLA

Nano oprava skla. Povedzte NIE poškodeniu.

Malý odštěpek vo vašom čelnom skle sa môže okamžite stať katastrofou. Bez ohľadu na to, v akej forme sa objaví, dôjde k trvalému poškodeniu, ktoré oslabí sklo, čo ohrozuje vašu bezpečnosť.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Name Range Discount
NANO OPRAVA SKLA - 2nd - 30% OFF 2 - 10 13,99 as price per unit
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

To, že sa vaše čelné sklo rozbije, je jedna vec. Ďalšie, podstatnejšie nebezpečenstvo však je, že sa môžete stať účastníkom nehody, kde je toto čelná zabezpečenie zásadný. Pavučina v okne vozidla znemožňuje výhľad a odstraňuje ďalšiu vrstvu zabezpečenia na ceste.

Toto inovatívne nano lepidlo je určené k oprave poškodeniu čelného skla pri zdroji, včas a efektívne. Malé trhliny akéhokoľvek typu nie sú prekážkou pre tento silný vzorec. Jedná sa o trvalé vzduchotesné riešenie, ktoré zastaví šírenie poškodenie v jeho zárodku. A čo je najdôležitejšie, je to najjednoduchšia a najľahšia oprava, ktorú si môžete vybrať.

Ušetrite stovky eur na nákladoch na opravu čelného skla, opravte toto pavučinovej poškodenie, než sa zmení na smrteľné.

Vhodné pre viacnásobné opravy

Funkcie:

  • Opravy: vrstvená čelné sklá
  • Vzorec: pokročilá živice
  • Ideálna prevádzková teplota: 15 ℃ až 32 ℃ / 59 ° F až 90 ° F
  • Najlepšie výsledky: ihneď po poškodení

KÚZELNÁ NANO TEKUTINA NA OPRAVU PRASKNUTÉHO SKLA

Dni Vašich starostí s týmito prasklinami na vašom skle skončili s touto úplne novou sadou na opravu čelného skla, vďaka ktorej sa budete znovu cítiť sebavedomie ohľadom vzhľadu vášho automobilu, telefónu alebo okuliarov a pritom šetríte drahocenný čas a peniaze. Táto sada je najjednoduchšie, akú kedy použijete pri oprave čelného skla / telefónu / okuliarov.

Odstraňuje vzduch z praskliny, plní jej trvanlivú živicou a robí sklo ešte silnejším než predtým. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je potrebné opravy vykonať čo najskôr potom, čo dôjde k poškodeniu a skôr, než je prasklina znečistená nečistotami alebo vodou. Súprava funguje najlepšie pri poškodení v priemere najviac 1 palca a praskliny najdlhšie 12 palcov.

VÝHODY:

  • Opravy všetkých typov laminovaných čelných skiel, telefónov, okuliarov – stačí si vybrať
  • Účinne minimalizuje výskyt úlomkov a trhlín a zabraňuje ich šíreniu
  • Pokročilá živicová zmes pre silnú a bezpečnú opravu
  • Vhodné pre viacnásobné opravy

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.