-50%
Zľava

NANO SPREJ NA OPRAVU ŠKRABANCOV NA AUTE

TERAZ MÔŽETE ODSTRANIŤ ŠKRABANCE NA VAŠOM AUTE ÚPLNE SAMI

Sprej na opravu škrabancov na aute je v podstate tmel určený na lak auta, ktorý okamžite odstráni z laku všetky škrabance, vtáčie výkaly, kamenné piliny, železný prášok (spôsobený oxidáciou), vodné škvrny, vyblednutiu UV žiarením a akékoľvek nečistoty. Taktiež obnovuje lesk a žiaru laku automobilu a vracia ho do pôvodného bezchybného stavu!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Nie je na sklade

Popis

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA O DVOCH KROKOCH

Stačí nastriekať a utrieť, aby sa lak vášho auta vrátil do pôvodného bezchybného stavu!

NETOXICKÝ A DLHOTRVAJÚCI

Neobsahuje žiadne škodlivé / toxické chemikálie. Zanecháva nemastný povrch bez zápachu, ktorý zvyčajne vydrží najmenej 3 mesiace.

ŠIROKÉ POUŽITIE

Možno kombinovať s akoukoľvek farbou automobilu. Funguje na rôznych povrchoch vrátane kolies, chrómu, laku, kovu, plastu, gumy, kože, motora alebo dokonca koberca.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.