-50%
Zľava

NASTAVITEĽNÁ FALOŠNÁ VRSTVA POD ZVRŠOK OBLEČENIA

 

Vrstvte pomocou nastaviteľného falošného vrstvenia zvrškôv!

Tento pohodlný módny doplnok dodáva ilúziu štýlovo vrstvených svetrov, mikín a košieľ bez toho, aby vás trápilo nosenie príliš veľa vrstiev. Vyzerajte dobre v každom ročnom období! Dodáva sa v rôznych farbách a štýloch, aby čo najlepšie zodpovedal vášmu vkusu. Je tiež k dispozícii vo viacerých veľkostiach, aby sa zaistilo, že bude vyhovovať všetkým. Je odolný materiál vyrobený z vysoko kvalitnej bavlny pre maximálny komfort pri nosení.

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

ŠTÝL BEZ NÁMAHY

Docielite štýlovo vrstvený vzhľad bez nepríjemných problémov s nosením príliš veľa vrstiev. Dodáva ilúziu štýlovo vrstvených mikín a košieľ.

RÔZNE ŠTÝLY

Dodáva sa v rôznych farbách a štýloch, ako je napríklad rovný alebo okrúhly lem. Pohodlné a štýlové v každom ročnom období od jari do zimy. Odolné vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny pre dlhodobé použitie.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.