-50%
Zľava

NASTAVITEĽNÁ KÚPACIA ČIAPKA PRE DETI

Chráňte oči a uši svojich detí pred vodou a penou v kúpeli. Zaistite, aby čas kúpanie bola zábava pre Vaše deti a jednoduchá záležitosť pre Vás!

Vaše dieťa sa bude chichotať, keď uvidí stekať vodu pred svojou tvárou (ale nikdy sa jej nebude dotýkať). Počas kúpeľa si bude môcť hrať s hračkami a užívať si to, pretože sa mu do očí ani úst nedostane žiadna voda ani pena!

Cena: 39,99 Akciová cena: 19,99 Doprava: Zadarmo

Zrušiť výber
Množstvo:
1x 19,99€/kus
-0%
2x 13,99€/kus
-30%
TOP PONUKA
Doprava zadarmo

Bezplatné rýchle doručenie

Jednoduchý návrat

Dobierka

Bezpečné nakupovanie

Popis

PRE DETI OD 6 MESIACOV DO 5 ROKOV

Čiapka má flexibilný dizajn so 4 nastaviteľnými spojovacími prvkami …. takže ju môžete ľahko prispôsobiť hlave vášho dieťaťa.

POHODLNÉ NOSENIE

Naša kúpacie čiapky je vyrobená z vysoko kvalitného penového materiálu EVA, ktorý je mäkký, pružný a ľahký … Dá sa natiahnuť tak, aby bezpečne a pevne držala na hlave Vášho dieťaťa, zároveň však zostala pohodlná pre ich nerušenú zábavu.

BRÁNI INFEKCII UŠÍ A CHOROBÁM OČÍ

Voda vstupujúca do ucha môže spôsobiť infekciu ucha. Pena tečúca do oka zvýši riziko očných chorôb. Keď budete mať našu sprchovou čiapku, oči a uši vášho dieťaťa budú úplne chránené, pretože naše čiapky udržuje vodu a penu preč z uší a očí Vašich najmenších.

Doručenie zabezpečí GLS, balík Vám príde ako doporučená zásielka na zadanú adresu. Pred doručením Vás upozornia prostredníctvom sms správy alebo telefonátu a ak v danom čase nebudete zastihnuteľný, môžete si zásielku vyzdvihnúť na najbližšej GLS HUB. Oznámenie o zásielke nájdete vo Vašej schránke.

Ak s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho do 14 dní od prevzatia vrátiť bez udania dôvodu. Nepoškodený výrobok nám zašlite v pôvodnom balení na adresu spoločnosti ARBZ d.o.o. Priložte vyplnený reklamačný formulár a cena výrobku Vám bude vrátená resp. výrobok bude vymenený za vhodnejší v rovnakej hodnote bez doplatku. Záleží nám na dlhodobej spokojnosti našich verných zákazníkov.